Banknote

Banknote tikslas – skatinti žiedinę ekonomiką ir žaliąjį mąstymą, siekiant didinti žmonių supratimą apie taupų išteklių naudojimą ir populiarinti gaminių „antrojo gyvenimo“ idėją. Internetinių parduotuvių ir lombardų tinklas Banknote tapo vienu iš pirmaujančių naudotų ir patikrintų prekių pardavimo kanalų Latvijoje, suteikiantis gyventojams plačias galimybes keistis prekėmis visoje šalyje. Banknote dabar  prieinamas ir Lietuvoje – 2023 metų gruodį Vilniuje atsidarė 5 žiedinės ekonomikos parduotuvės.

 

Kad apsipirkimas klientams būtų patogesnis, Banknote sukūrė modernią shop.banknote.lt platformą, kurioje su garantija galite įsigyti mūsų ekspertų patikrintų kokybiškų gaminių. Kiekviena į Banknote parduotuvę patenkanti prekė yra profesionaliai apžiūrima, įvertinama jos techninė ir vizualinė būklė. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, pageidaujamą prekę galite užsisakyti per kurjerį arba asmeniškai pasitikrinti jos būklę atvykę į artimiausią padalinį.

 

Banknote yra 2009 m. įkurtos licencijuotos finansų pramonės grupės „DelfinGroup“ prekės ženklas. „DelfinGroup“ siūlo vartojimo paskolas, paskolas lombarde, prekių ir paslaugų pirkimą išsimokėtinai, taip pat prekybą naudotomis ir mažai naudotomis prekėmis 5 filialuose Vilniuje, taip pat daugiau nei 90 Banknote parduotuvių visoje Latvijoje bei internetinėje parduotuvėje.