EUROKOS

Pagrindinis EUROKOS išskirtinumas – platus ir unikalus, nuolatos atnaujinamas prekių asortimentas, patrauklios kainos bei malonus aptarnavimas. Mes stengiamės, kad EUROKOS vardas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas. Šių pastangų dėka šiandien galime pasidžiaugti, jog esame arčiausiai Jūsų – turime net 116 parduotuvių visoje Lietuvoje. 28 – tiek šiuo metu turime naujo stiliaus parduotuvių, išsiskiriančių įdomiais apšvietimo sprendimais ir didesne erdve, kurioje rasite dar daugiau prekių kiekvieno poreikiams.

EUROKOS parduotuvėse visada galite rasti išskirtinių, originalių ir niekur kitur neregėtų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias populiariausias ir įdomiausias kosmetikos ir grožio naujoves iš viso pasaulio, tad būtent pas mus rasite plačiausią naujų prekių asortimentą.

Dar daugiau – EUROKOS galite pamiršti klausimą „Ar aš galiu tai sau leisti?“. Taip, čia Jūs tikrai sau galite leisti labai daug! Pas mus Jums nereikės kovoti su savimi sprendžiant, ką pasirinkti – kainą ar kokybę. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis suteikia Jums galimybę įsigyti aukštos kokybės prekių už išskirtinai patrauklią kainą, atitinkančią Jūsų galimybes.